Jojoba Altın Gece Kremi – Altın Sıvı İle Tanışın…

Jojoba Altın Gece Kremi …Jojoba yağının paha biçilmez özelliklerini Kızılderililer ve Astekler keşfetmiş ve sıvı altın adını vermişlerdir. Kızılderililer, yoyoba yağını cilt ve saç bakımı için kullandılar. Yoyoba, boyu 3 metreye kadar varan zehirsiz bir çalıdır. Bu yararlı çalı, cevize benzeyen meyvelerinde, cilt bakımı için gerekli olan, yüksek kaliteli maddeler içeren yağ depolamaktadır. Yağ, cevizlerin soğuk preslenme yöntemiyle elde edilmektedir.

Altın Gece Kremi

Bunun sonucu olarak ortaya mükemmel kremler, losyonlar, şampuanlar ve saç kökü masaj yağları çıkmış bulunmaktadır. Yoyoba yağı özel molekül yapısıyla ciltte  koruyucu tabaka oluşturur. Cildimiz aynı görevi yapan maddeleri kendisi üretse de, kuruma nedeniyle bu maddeler çoğu zaman ihtiyaçlar karşısında yetersiz kalır. Yoyoba yağı cildimizi yenilemekte, ihtiyaç duyduğu nem oranını gereken seviyeye çıkarır. Bu da cildimize güzel bir görünüm kazandırır. Jojoba Altın Gece Kremi Cilt üzerinde, aşırı nem kaybını önleyen, cildi kurumaktan koruyan ve çevrenin zararlı etkilerini engelleyen koruyucu film tabakası oluşturur.

Alışveriş Sepeti

Jojoba Altın Gece Kremi daha ilk sürüldüğü andan itibaren, cilt daha parlak bir hâl alır, daha yumuşacıktır ve, cildin yaşlanma süreci yavaşlamaya başlar. Kırışıkların oluşmasını önler.

 

BuUrunuHemenSatinAlin-ET

 

 

Jojoba Altın Gece Kremi ile ilgili daha fazla bilgi almak için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Emine Tekin

Tagged