Gerçek mikrofiber bezler gümüş iyonludur ve ince yapısı ile süper bir temizlik sağlar. En az 5000 yıkamaya kadar ömürlüdür. Çabuk eskimez ve temizlik kalitesi değişmez.

5030-PERLA-40X40-GENEL-TEMIZLIK-BEZI (1)

Marketten aldığınız mikrofiber adı verilen ama gerçek mikrofiber olmayan temizlik bezi hem kullandıkça temizleme özelliğini yitirir hemde çabuk eskir. Bu nedenle işimizi kolaylaştırıp, hem ekonomik hem sağlıklı temizlik yapmak istiyorsak gerçek mikrofiber temizlik bezi ile tanışmalıyız.

Mikrofiber Temizlik Bezlerini kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu