Özellikle hoşa giden ve cilde uygun olan,Biorichi  Altın Yağ’ı, yüksek kaliteli avokado, yoyoba, E ve F vitamin içerikli yumuşak buğday başağı yağı içerir.

altın yağı kremi

 

AVOKADO YAGI – cildin daha alt tabakalarına kadar ulaşır ve kurumasını engeller.
YOYOBA YAGI – özellikle avokado yağı ile birlikte, cilde yumuşaklık ve parlaklık verir.

YUMUŞAK BUĞDAY BAŞAK YAĞI – E ve F vitamin içeriği ile cildin koruyucu tabakasını güçlendirir ve nemlendirir.Bu yağın içerdiği besleyici maddeler, birlikte yaptıkları etki ile cildi yumuşatıp korurlar, yumuşaklığını ve esnekliğini korumasına yardımcı olurlar.

Altın Yağ cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır ve kırışıkların belirmesini önler,var olan kırışıkların ise incelmesini ve fazla göze batmamasını sağlar.

Altın Yağı, cilde kazandırdığı kadife yumuşaklığı, pürüzsüzlük ve canlılık nedeniyle, özellikle güneş
banyosu yapılırken ve duş aldıktan sonra mutlaka kullanın..

Kullanım şekli: Altın Yağını geceleri temizlenip silinmiş yüz, boyun ve dekolte bölgelerine sürülmeli. Aynısafa merhemi ile birlikte kullanılabilir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu