110 Bitki Yağı,ALOE VERA özlü bitkilerden elde edilen doğal bitkisel yağlar konsantresi –  doğal cilt nemlendiricisi. Bu ürünün bileşiminde bulunan 110 bitki içinde , cilt bakımında kullanılan iyi birçok önemli madde içinde, cilde yumuşaklık veren ve nemliliğini koruyan avokado yağı ve cildin düz ve parlak olmasını sağlayan jojoba yağını bulunuyor.

110 Bitki Yağı , ateş düşürücü olarak bir hayli etkilidir. 110 Bitki Yağı ile göğse masaj yapıldığında bronşit ve öksürüğe iyi gelir. 110 Bitki Yağı boğaz iltihabına, kötü ağız kokusunu giderir; diş ve dişeti, ağız boşluğu bakımında kullanılır.

110 Bitki Yağı ‘ nı kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu