Biorichi 110 Bitki Yağı,ilk edindiğim ürünlerden bir tanesi idi. Başım ağrıdığında artık 110 Bitki Yağı kullanıyorum, çünkü bu yağ çektiğim baş ağrısının dinmesini sağlıyor.

110 bitki yağı

Başım ağrıdığında, yağdan damlattığım birkaç damlayı ovarak alnıma, şakaklarıma ve enseme sürerim.Birkaç dakika sonra baş ağrısı kesilir. Bir süre önce, el ve ayak eklem yerlerinde şiddetli ağrılarım oldu. Fizik tedaviye gittim ve bu rahatsızlığım hafifledi; fakat her hava değişiminde, eklemlerim ağrımaya devam ediyordu. 110 Bitki Yağı, bu rahatsızlığımı ortadan kaldırdı

Bu deneyimimi, ayaklarındaki şişliğin sebep olduğu ağrılar yüzünden güç halle yürüyebilen bir arkadaşıma aktardım. Bir süre sonra karşılaştık; – kendini daha iyi hissediyordu, çektiği o dayanılmaz ağrılardan kurtulduğunu, bu sayede canlandığını söylüyordu.

110 Bitki Yağı ‘nı  kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu