Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim. 

Hemen Başlayın !

Çay Ağacı Merhemi, büyük yardım aracı olarak her eve gereklidir. Çok geniş bir spektrumda etkili olduğu söylenen çay ağacı, birçok rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılıyor. Bu rahatsızlıklar : akneler, sivilceler, çıbanlar, yanıklar, aftlar (pamukçuklar), kangrenler, mantar enfeksiyonları (özellikle tabanlarda görülenler), virus enfeksiyonları, böcek sokmaları. Bu yazıda Çay Ağacı ile ilgili sizlere biraz bilgi vereceğim.

 

 

Çay ağacı, Avustralya’da yetişen, iğne şeklinde yaprakları ve sarımsı-beyaz ya da morumsu çiçekleri olan, küçük ağaç çeşididir. Çay ağacı yağı, su buharı yardımıyla yapılan damıtma ile elde edilir. Bir ton yapraktan elde edilen yağ miktarı  10 litredir. Çay ağacından elde edilen uçucu yağ aromaterapide çok kullanılır ve bu nedenle bir sürü aromaterapi ve kozmetik ürünün bileşiminde kullanılır. Bu, günümüzde bilinen en önemli antiseptik ve uçucu yağdır.

cayagaci-merhemi-s

Avustralyalı yerliler, yüzyıllar boyunca çay ağacı yapraklarını türlü hastalıkların tedavisinde kullandı.

Yaraları, böcek sokmaları bazı ve enfeksiyonlar için onu kullandılar. Bu değerli uçucu yağın çağdaş tıpta kullanılmasına 1925 yılında başlandı, fakat çay ağacının yoğun bir şekilde kullanımının ancak 1976 yılından itibaren başladı,  çünkü çay ağacı yağının ticarî amaçla daha büyük miktarlarda damıtılmasına o zaman başlanmıştır.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim. 

Hemen Başlayın !

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu