Biorichi Calendula Aynısafa Kremi- Melkfett mit wertvollem Ringelblumen-Extrakt

Calendula Aynısafa Kremi başta olmak üzere  Mikrofiber temizlik bezleri, sağlık ve güzellik kremlerimizi indirimli fiyattan alıp siz de evinizden satış yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi aramak ya da  Buraya  tıklayarak mesaj bırakmak …

Aynısafa adıyla da bilinen Calendula, turuncu-sarı çiçek açan tipik bir Akdeniz bitkisidir. Adı, ayın ilk günü anlamına gelen Latince calendae sözcüğünden gelir. Antik Yunanlılar, aynısafanın tedavi gücünü kaşfetmişlerdi.

biorichi aynisafa merhemi

Günümüzde, içerdiği yararlı tıbbi içerik bakımından, aynısafanın gerçek bir hazine olduğu biliniyor. Aynısafa kremi ‘ nin  cilde yaptığı etkinin altında, aslında karotenoidler yatmaktadır. Aynısafa Özü, birçok bakım kreminin içeriğinde bulunduğundan, kozmetik endüstrisinde çok kullanılır.

 

Böylece aynısafa da, çok eskilerde kanıtlanmış yararları sayesinde, Dr. Förster’in lâboratuvarında son derece önemli yer almış, değerli bir Aynısafa kreminin yaratılmasına neden olmuştur.

Biorichi Calendula Aynısafa Kremi doğal tıbbî ürünler arasında en iyi dezenfektandır. Bakterilere karşı aktif etki yapar, yaraların temizlenmesini ve çabuk kapanmasını sağlar,dokuların ve derinin sağlıklı hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır, iltihap belirtilerini azaltır ve lokal kan dolaşımını iyileştirir.

 Calendula Aynısafa Kremi ile ilgili daha fazla bilgi almak veya bulunduğunuz şehirde size aynı gün içinde ulaştırmamız için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Satın Al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu