Biorichi Jojoba Altın Gece Kremi …Jojoba yağının paha biçilmez özelliklerini Kızılderililer ve Astekler keşfetmiş ve sıvı altın adını vermişlerdir. Kızılderililer, yoyoba yağını cilt ve saç bakımı için kullandılar. Yoyoba, boyu 3 metreye kadar varan zehirsiz bir çalıdır. Bu yararlı çalı, cevize benzeyen meyvelerinde, cilt bakımı için gerekli olan, yüksek kaliteli maddeler içeren yağ depolamaktadır. Yağ, cevizlerin soğuk preslenme yöntemiyle elde edilmektedir.

Altın Gece Kremi

Bunun sonucu olarak ortaya mükemmel kremler, losyonlar, şampuanlar ve saç kökü masaj yağları çıkmış bulunmaktadır. Yoyoba yağı özel molekül yapısıyla ciltte  koruyucu tabaka oluşturur. Cildimiz aynı görevi yapan maddeleri kendisi üretse de, kuruma nedeniyle bu maddeler çoğu zaman ihtiyaçlar karşısında yetersiz kalır. Yoyoba yağı cildimizi yenilemekte, ihtiyaç duyduğu nem oranını gereken seviyeye çıkarır. Bu da cildimize güzel bir görünüm kazandırır. Jojoba Altın Gece Kremi Cilt üzerinde, aşırı nem kaybını önleyen, cildi kurumaktan koruyan ve çevrenin zararlı etkilerini engelleyen koruyucu film tabakası oluşturur.

Jojoba Altın Gece Kremi daha ilk sürüldüğü andan itibaren, cilt daha parlak bir hâl alır, daha yumuşacıktır ve, cildin yaşlanma süreci yavaşlamaya başlar. Kırışıkların oluşmasını önler.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu