Kıbrıs’da doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren en yeni oluşum, Madam Katalog (Madam Catalogue) olarak satış temsilcileri ile hızlı bir giriş yaptı. Madam Katalog (Madam Catalogue) ürün gamında Pastel, Tefal, Moulinex, Aryıldız, Maxstyle, Sürmene, Ghidini, Slikomart, Pensofal, RCR, Depa, Herevin, Royal Bone, Orkide, Sevim, 90 sixty 90, Formeasy, Miss Fit, Pierre Cardin, Black Spade, Marily, Haluk Bayram, Cotbox, Nokia, Blacberry, Samsung, Sony-Ericson, I Phone, HDC, Sharp, Gourmand Styles gibi markalar bulunuyor.

Kıbrıs Madam Katalog Catalogue İş İmkanı

Kıbrıs ‘ da dükkan ya da mağazası bulunan girişimcilere de açık olan bu Kıbrıs ta  İş Olanağı, Madam Katalog (Madam Catalogue) olarak temsilcilerine %35 kadar kar marjı sunuyor. Madam Katalog (Madam Catalogue) girişimi, Kıbrıs Lefkoşe merkezli olarak faaliyetine tüm Kıbrıs çapında devam ediyor.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu