Camlarınızı temizlerken kullandığınız cam bezi nin çoğu zaman hav bıraktığını, tekrar tekrar camın üzerinden geçmeniz gerektiğini hatırlarsınız.Bu da cam temizliği süresinin normalden neredeyse 3-4 kat daha uzun sürmesine neden olur.

Cam Bezi

Cam bezi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, cam bezi nin kağıt havlu kadar emici olması ve cam temizliği sırasında tekstil artıkları (hav) bırakmamasıdır.

Bu da sadece ve sadece mikrofiber cam bezi ile sağlanır. Mikrofiber cam bezi, geleneksel cam bezleri nden katlarca defa emicidir, hiç bir şekilde hav bırakmaz, sadece bir kez cam temizliği sırasında nemlendirip kullanmanız yeterlidir. İsveç mikrofiber cam bezi arayışı içinde iseniz lütfen İletişim sayfasına bir mesaj bırakınız ya da aşağıdaki butonu tıklayarak kapıda ödeme yöntemi ile hemen sipariş veriniz.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu