“Romatizma” terimi, günlük konuşma dilinde kullanılan, ancak artık tıbbi veya teknik literatürde kullanılmayan bir terimdir. Bazı ülkeler, fibromiyalji sendromunu tanımlamak için Romatizma terimini kullanırlar.

Romatizma Kremi

Geleneksel  “romatizma” terimi salında bir çok rahatsızlığı kapsar. Yine de romatizma kaynağı , artirit rahatsızlığıdır. Ancak, “eklemsel olmayan romatizma, aynı zamanda “bölgesel ağrı sendromu” ya da  “yumuşak doku romatizması” çok ciddi rahatsızlık ve kişiye zorluk çıkarabilir. Bunlara ek olarak artrit ve romatizma, yaklaşık 200 tane farklı rahatsızlığı temsil eder.

Romatizma Kremi, doğal maddelerin özel bir bileşimidir.Kaslara ve eklemlere canlılık verir.Pirola yağı,biberiye yağı,mentol,çam iğnesi yağı,kafur içerir.Binlerce yıldır şifalı özellikleri bilinen,değerli eterik yağlar bu balsamın önemli bileşenleridir.Güçlü ısıtıcı etkiye sahip bitkisel özler sayesinde eklem ve kasların yumuşamasını sağlamada destek ürünüdür.

Romatizma Kremi ‘ni hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu