Kendi alt grubunuzu arkadaşlarınızdan oluşturun, grubunuzun satışlarından da prim elde edin…… Bizler, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde yaşayan, aile bütçesine katkıda bulunma amacıyla, yakın çevremizdeki arkadaşlarımıza satış yaparak şu anda ortalama ayda 800-9000 YTL kazanan ev hanımı, öğretmen, özel sektör çalışanı yaklaşık 800 bayanız. Siz de bize katılmak istemez misiniz ?

 

Bizler aslında ticaretten pek de anlamadığımızdan bu işi yapamayız diye başlangıçta tedirgin olduk. Satışlarımızı yakın çevremize yapıyoruz. Arkadaşlarımızın ısrarı üzerine bu işe girdik, ama çok kısa süre içinde büyüdük. Sizi de aramızda görmek istiyoruz.

“Aile bütçeme nasıl katkıda bulunabilirim ?” diyorsanız sizin için eşsiz bir iş olanağı ve evde para kazanma fırsatı sizin için şu anda hazır.

Bizler ev hanımı olarak hemen hemen hepimizin günleri, arkadaş toplantıları var. Bu günlerde neden siz de bizim gibi microfiber temizlik bezi satarak para kazanmıyorsunuz ? Muhtemelen çevrenizde günlerde ve toplantılarınızda avon, tupperware, oriflame, royal , nikken,amway ürünleri satan arkadaşlarınız vardır.Siz de bize katılın ve bu ek iş olanağı ve evde para kazanma fırsatını kaçırmayın.Temizlik Bezleri

Ancak maalesef internette çok rastladığımız oturduğun yerden para kazan, mail okuyarak para kazanın, tıklayarak para kazanma gibi ortada ürün ve hizmet bulunmayan bir çalışma tarzımız yoktur.Sizler piyasada bulunmayan İsveç malı ürünlerimizi yakın çevrenize satarak para kazanacaksınız.

Çalışma tarzımız avon, tupperware, oriflame, royal , nikken,amway gibi doğrudan satış organizasyonlarına çok benzemektedir. Bizim sağladığımız ek iş fırsatı, Türkiye’nin çoğu il ve ilçesinde yaşayan özellikle ev hanımı üyelerimize para kazanma olanağı sunmaktadır.

Avon, tupperware, oriflame, royal sales  ,nikken,amway gibi firmalar tarzında çalışmamıza rağmen ürünlerimiz her hangi bir yerden satın alamayacağınız ürünlerdir.

Bu haber bültenindeki ürünleri kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu