Petra Microfiber temizlik bezi, teknik olarak bir dezenfektan olmamasına karşın evinizdeki bakteri ve virüsleri çok etkin giderir. İhtiyacınız olan tek şey sudur. Her hangi bir kimyasal gerekmez. Mikrofiber temizlik bezlerinin içindeki binlerce ince elyaf kir, toz ve bakteriyi içine hapseder. Kimyasal bir savaşla bakterileri öldüremezsiniz ancak onları evinizden uzaklaştırırsınız.

Temizlik Mopu

Cildinizi ve ciğerlerinizi etkileyecek kimyasallardan uzak durarak iki aşama yerine tek aşamalı temizlik yapıp zamandan kazanırsınız.Evinizi temizlerken aynı zamanda dezenfekte etmeyi de düşünür müsünüz ? Çoğu kişi önce temizlik yapar, daha sonra bakterileri ve mikropları öldürmek için dezenfektan ile bir kez daha aynı yerlerin üzerinden geçer.Yani bir tur temizlik için, bir tur da dezenfeksiyon için.Sizi bilmem ama benim evi iki kez temizlemeye vaktim yok. Microfiber temizlik bezi bu nedenle eşsiz.Aynı anda hem temizlik, hem de dezenfeksiyon yapıyoruz.

Evinizde dezenfektan kullanmanızın bir amacı vardır.Evinizdeki kişilere zarar vermesini engellemek amacı ile bakteri ve virüsleri öldürmek istersiniz.Dezenfektanlar, bakteri ve küf gibi virüs ve mikropları öldüren kimyasal maddelerdir. İdeal dezenfektan, zararsız, ucuz, diğer yaşam biçimlerine (bizim ve çocuklarımızın yaşamı gibi) zarar vermeden komple sterilizasyon sağlamalıdır. Ancak maalesef ideal dezenfektan diye bir şey yoktur. Birçok dezenfektan, kısmen sterilizasyon yapar. En dayanıklı patojenler bakterilerdir fakat bazı virüsler de bir çok dezenfektana karşı dayanıklıdırlar.

Hemen hemen tüm dezenfektanlar bir tür kimyasaldır ve fiziksel olarak bu kirlilikleri gidermezler,sadece öldürürler. Microfiber temizlik bezleri, fiziksel bir yöntemle çalışırlar. microfiber temizlik bezi, örneğin,tüm kir, toz, bakteri ve virüslerin %89-99’unu elyaflarının içine hapseder. Bu da aynı zamanda temizlik ve dezenfeksiyon yapmanız anlamına gelir. Bakterileri öldürmezsiniz, fakat onları temizlediğiniz yüzeyden tamamen arındırırsınız. Arındırdıktan sonra kolayca mikrofiber bezi ya da mobu su ile yıkarsınız.

Geleneksel olarak kullanılan dezenfektanlar, geride ölü bakteri ve mikrop bırakır. Ayrıca yapışkan atıklar da yüzeyde bırakabilir. Bu yapışkan madde kir ve bakterileri daha hızlı üzerine toplar. Tekrar temizliğe girişmek zorunda kalırsınız. Microfiber temizlik bezleri kimyasal kullanmaz, bu nedenle geriye temizlik yaptığınız yüzeyde her hangi bir atık da kalmaz.
Tüm dezenfektanlar ayrıca insanlara, hayvanlara ve doğaya karşı zararlıdır. Hijyenik temizlik ürünlerinin üzerindeki uyarıları hiç okudunuz mu acaba ? Etiketin üzerindeki kuru kafa resmi ne anlatmak istiyor acaba hiç düşündünüz mü ?

Perla Microfiber temizlik bezi, teknik olarak bir dezenfektan olmamasına karşın evinizdeki bakteri ve virüsleri çok etkin giderir. İhtiyacınız olan tek şey sudur. Her hangi bir kimyasal gerekmez. Microfiber temizlik bezlerinin içindeki binlerce ince elyaf kir, toz ve bakteriyi içine hapseder. Kimyasal bir savaşla bakterileri öldürmezsiniz ancak onları evinizden uzaklaştırırsınız. Cildinizi ve ciğerlerinizi etkileyecek kimyasallardan uzak durarak iki aşama yerine tek aşamalı temizlik yapıp zamandan kazanırsınız.

Sloganımız :para kazan kazanmak kazanın para kazanalım ek iş ev hanımları evde iş

Mikrofiber Temizlik Bezlerini kapıda ödeme yöntemi ile hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu