Perla mikrofiber temizlik bezleri ile tanışalı 2 yıl olmasına rağmen bende vazgeçilemeyen tutku haline geldi. Mikrofiber temizlik bezleri insan hayatını kolaylaştıran,sağlık açısından ömrümüze ömür katan,zamanımızın çoğunu temizliğe değil eşimize ve çocuklarımıza kalmasını sağlayan her şeyden önemlisi kendimize zaman ayırtan mucize buluştur.

Perla bezlerle bir tesadüf sonucu tanıştım önce kendim kullanırım diye ürünleri aldım,ürünleri alırken aldığım fiyattan üye olabileceğimi öğrendim ve ilk bezlerle birlikte üye oldum.Ürünlerim geldiğinde komşularım bendeydi ve onlara ürünlerimi gösterdim çok ilgilerini çekti daha ben kullanmadan hemen arkadaşım ürünlerimi satın aldı,arkadaşım üye olabilir miyim bende dedi ve onun işlemlerinide yaptık grup kendiliğinden kurulmaya başladı ve ben farkında olmadan iş hayatına atılmış oldum,bu süper bir duygu ev hanımlığından iş kadınlığına geciş şimdi bana sorarsanız ev hanımlığına dönüş yapmak istermisiniz diye kesinlikle HAYIR.

İşimi seviyorum üretici olmayı seviyorum,insanlara yardım etmeyi seviyorum,sonuçta ev hanımlığından işveren durumuna geldim buda beni son derece mutlu ediyor neden bu mutluluğumu bozayım,neden pasifliğe döneyim…….
Bu duygularımı sizinle paylaşmamın sebebi arkadaşlar sizde yapabilirsiniz söz veriyorum sizlere tecrübemin yettiği kadar destek olucam hadi tüketici değil üretici olalım aile bütcesine katkıda bulunalım,çocuklarımıza zaman ayıralım,eşimizi ihmal etmeyelim herşeyden önce kendi ayaklarımız üzerinde duralım beni arayın yada mail atın görüşelim kadının gücünü kanıtlıyalım………

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu