Bu dört bez benim için ve eminim ki sizler için vazgeçilmeyen microfiber grubundan en önemli ürünlerden bir kaçı, PERLA  CAM BEZİ ; Cam bezimiz ikiye ayrılı ince dokulu 40×50 kalın dokulu 40×40 bu iki bezimizin kullanım alanları farklı 40×40 genelde ev camları,dış mekan vitrin camlarını silmek için idealdir,hiç deterjan kullanmadan kurulamadan durulamadan işimizin çok çabuk bitmesini sağlayan pırıl pırıl temizlik yapan mucize isveç mikrofieber temizlik bezimizdir.

perla cam bezi

40×50 olan cam bezimiz bununla da aynı işleri yapabilirsiniz ama daha yumuşak daha esnek olduğu için genelde iç mekan temizliği için kullanılır evdeki avizelerimizi vitrin camlarımızı,kristallerimizi daha narin camları silmek için kullanılırsa çok iyi randıman alırız.

PERLA CASUS SÜNGER; adı gibi casus elinizde dolaştırdığınızda dahi evin tozlerını direk kendine çeken kapı araları,küvent içi,fayanslar,derz dolgu araları,kalorifer petek araları elimizin girmediği tüm yerleri süper emiciliği sayesinde tertemiz yapar.

PERLA HALI KOLTUK (PROFESYONEL) BEZİ Bu bezimizin adı üzerinde zaten profesyonel bez bununla halılarımızı koltuklarımızı,herşeyden önemlisi yataklarımızı silebiliriz,Sizler biliyormusunuz yataklarımızda ne kadar çok mayklar bulunduğunu onlarla yatıp onlarla kalktığımızı gece rahat uykumuzu alamadan yorgun kalkmamızı işte hep şu mayklar yüzünden………. oysaki haftada birkere yataklarımızı profesyonel bezimiz ile silsek maykları öldürüp alan bezimiz bize rahat bir uyku fırsatı verecektir.

Microfiber Temizlik Bezleri ni kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu