Perla microfiber temizlik bezi üstün teknoloji ile dokunulmuş ekonomik zamandan tasarruf,aynı zamanda sağlık açısından önemli teknolojik bir üründür. Koku yapmaz,durulama ve kurulama gerektirmez tozu ve kiri derinlemesine temizler mikrop ve bakteriyi öldürüp hijyen sağlayan,statik enerjiyle etkisiniz gösteren mucize isvecç temizlik bezidir.

Perla Temizlik Bezi

Saç telinden 100 kat daha ince çok özel micro dokular sayesinde en küçük toz parcacıklarını dahi derinlemesine kökünden söker alır.Temizlik yaparken ne kadar çok deterjan kullandığımızın ve sağlığımıza ne kadar çok zarar verdiğimizin farkında değiliz oysaki günümüzde kanser hastalığının tek düşmanı kimyasallardır farkına bile varmadan bunları soluyoruz ve hastalıkları tetikliyoruz bundan kurtulmanın yollarından biri deterjan kullanımına son vermektir.

İşte bunun çaresi şimdi cevreye dost vucudumuza sağlığımıza dost Perla temizlik bezleri siz daha tanımadınız mı ?

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada online sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu