Ağaçların kökü diye tanımlayabileceğimiz bu ürün tam 25 yıllık bir çalışmanın sonucudur. Japon bilim adamları tarafından geliştirilen bu ürün Fuji Dağındaki ağaçların incelenmesi sonucu ortaya çıkarılmıştır. Fuji dağının eteklerindeki ağaçların 100 yaşının üstünde ve boyları 100 mt üzerinde olmasına rağmen yaşlılık belirtisi ve yıpranmamış olmaları araştırmayı başlatan neden olmuş.

Yapılan araştırmada ağaçların genç ve uzun yaşamalarının nedeni toksinleri yani zararlı maddeleri yok edebilme özellikleri olduğu anlaşılmış.Ağaçların ağaç sirkesi denilen bir madde sağlayarak toksinleri yok etme özelliklerini insan üzerinde denemeye karar veren Japon bilim adamları vücudun 2.kalbi dedikleri ayak altında bu maddeyi test ederek çalışmalarını sürdürmüşlerdir.

Çoğu rahatsızlıklarımız sindirim sistemimizden kaynaklanır.Vücudumuzun kendi başına atamayacağı birçok toksin maddeler sindirim sistemimizde mevcuttur.Toksinlerin birçok rahatsızlığa sebep olduğu bilinen bir gerçektir.Gece kullanılan bu bantlar sayesinde vücudumuzda bulunan toksinler dışarı atılmış olacak.Ayrıca kimi bünyelerden atılan toksinler sayesinde kilo verme şeklinde etkisi bile görülmüştür.

Kan dolaşımını hızlandırması dolayısı ile burkulma ve ağrılı bölgelere uygulandığında da etkisini gösterir.Stres durumlarında da etkili olduğu için kullanılabilir.Kullanım şekli ilk bir kutu 6 gün kullanılması iyi olur.Eğer ağrı tedavisinde kullanılıyor 2. kutu 5 gün ara ile kullanılacak .Daha sonra 6 ay ara verilecek.

Detoks Bandı ‘ nı kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu