Ürün felsefemiz hem ev hijyeni, hem de vücut hijyeni. Bu ürün gamı, bio seramik tekstil ürünleridir.Bu tekstilin içinde bio-seramik denilen bir madde bulunmaktadır. Bio seramik, uzun kızıl ötesi ışınları yansıtmakta kullanılır. Uzun kızıl ötesi ışınlar nedir ? Örneğin güneşten gelen ve ısı yayan ışınlar kızıl ötesi ışınlar içerir. Güneş, faydlı olmasına rağmen aynı zamanda zararlı ışınlar da yayar. Bunlara örnek olarak x-ışınları ve mor ötesi (ultraviole) ışınları verebiliriz.

110 bitki yağı

Şimdi vücuda pozitif enerji veren uzun kızıl ötesi ışınlardan söz edelim. Güneşin dışında bazı kızıl ötesi kaynaklar da vardir. Mesela tüm insan ve hayvanlar kızıl ötesi ışınlar yayarlar. İşte bu nedendir ki bizim vucut sıcaklığımız 37-38 derecedir. Bizim vücudumuzdan kızıl ötesi ışınlar yayıldığı zaman tekstilin içindeki bio seramik malzeme, bu ışınları vücudumuza geri yansıtır. Bu ışınlar bize geri yansıtıldığı zaman epidermi, yani ışınlar derinin altına gider.

Vücudumuz %70-80 sudan oluşur. Bu kızıl ötesi ışınlar, bio seramik malzeme yardımı ile vücuda geri yansıtıldığında vücuttaki su molekülleri harekete geçer ve bunun sonucunda ısı oluşur. İki elinizi birbirine sürttüğünüzde elinizin ısındığını hissedersiniz. Kızıl ötesi ışınlarda aynı şeyi yapar.

Elimizi ya da her hangi bir organımızı bir yere çarptığımızda ilk yaptığımız şey nedir ? İlk yaptığımız şey, elimizi ovuşturmaktır. Ovmamızın nedeni, ovunca ısı oluşur ve bu sayede acıyı hafifletiriz. Bu şekilde öncelikle su molekülleri harekete geçer, metabolizmanızı da aktive etmiş olursunuz, kan dolaşımı iyileşir, oksijen miktarı artar.Kendimizi daha iyi hissederiz.

İnsanlar yaşlandıkça vücuttaki dolaşım azalır ve ısı kalp ve beyinde yoğunlaşır. Vucudun el ve ayak gibi uç noktalarında soğukluk olur. Bu aynı bir kahvenin durdukça soğumasına benzer. Normalde bir insanın kızıl ötesi ışınlarına baktığınızda ısının baş ve kalp bölgesinde yoğunlaştığını görürsünüz. Bio seramik tekstil ürünlerimizi kullanın kişilerdeki vücut ısı dağılımı dengelidir.

Normal günlük yaşamımızda ya da spor yaparken bir yerimizi incilttiysek bunu rahatlatabilir ve vücudumuzda ısı dengesi kurabiliriz. Vücudumuz kızıl ötesi ışınları nereden alır ? Ya güneşten, solaryumdan ya da bio seramik ürünlerimizden alır.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu