Gümüş, bilinen en eski anti-mikrobiyel elementlerden birisidir.Nano teknoloji ile 1 Mikronun 100’de biri küçüklüğünde gözle görülemeyecek kadar boyutta olan gümüş parçacıkları, microfiber temizlik bezi elyafının dokusuna bağlanır. Nemli ve rutubetli ortam, gümüşün elektroliz olup gümüş nano iyonlarına (Ag+) dönüşmesini sağlar. Bu iyonlar ise bakteri ve küfü yok eder.

temizlik bezi

Mikroskopik boyutta gerçekleşen olay, gümüş (Ag+) iyonları, bakterilerden elektron çalar, bakterileri öldürür ve daha sonra iyon, gümüş atomu formuna , yani eski haline geri döner. Bu nedenle gümüş etkisi azalıp kaybolmaz ve bakteriler etkin bir savunma ile karşı koyamazlar.

Hatta gümüş iyonları, gümüş nano temizlik bezleri ömürleriini tamamladığında bile etkinliğini sürdürür. Mesela çok kullanılmış ve yıpranmış gümüş nano microfiber temizlik bezi  ayakkabılarınızın içine koyarak bakterileri yok etmesini sağlayarak değerlendirmiş olursunuz.

İlginçtir ki, insan yapımı antibiyotiklere karşı koyabilen bakteriler, gümüş nano iyonlarının kurşun etkisine direnememektedirler.

Perla Temizlik Bezlerini kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada online sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu