Makura karabuğday yastığı kullandığınızda kaslarınız gevşer, daha hızlı uykuya dalarsınız. Birçok kişi, diğer yastıklarda yattıkları zaman sağa-sola çok dönmelerine rağmen karabuğday yastığı ile yattıklarında o kadar çok sağa-sola dönmediklerini bildirmişlerdir.

Petra Makura Karabuğday Yastığı

Karabuğday yastığı ile çok daha dinç uyandığınızı ve daha az süreli uykunun sizin için yeterli olacağını göreceksiniz. Bilimsel olarak henüz üzerinde inceleme yapılmamış olmasına rağmen sentetik ve tüy yastıklardaki statik yük birikiminin aksine karabuğday yastıklarında beyinin elektro-manyetik alanının fonksiyonunu düzenlediği iddia edilmektedir.

Karabuğday yastığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ya da çok özel fiyatla satın almak için lütfen Burayı tıklayarak fiyat bilgisi ve katalog isteyiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu