Makura yastığı (Kara buğday yastığı), diğer sentetik yastıkların aksine kimyasal madde içermeyen doğal karabuğday kabukları kullanılarak üretilirler. Yastıkta yapay doldu maddeleri yerine doğal madde kullanmanın bir çok avantajı vardır. Baş ve boyun bölgesinin yapısını kusursuz bir şekilde uyum ve pasif destek sağlar. Bu şu demektir : Makura yastığı (Kara buğday yastığı) ile temas eden tüm bölgelere eşit ağırlık dağılır. Diğer bütün yastık malzemeleri ağırlık altına girdiğinde kendi orijinal şekilerini almaya çalışırlar ve boyun kaslarına baskı uygularlar.

Kara Buğday Yastığı

Kara Buğday Makura Yastık aynı zamanda termodinamiktir : kışın sizi sıcak, yazın serin tutar.Böylelikle başınız sabit sıcaklıkta kalır ve daha iyi uyursunuz.

Karabuğday yastığı  kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu