Mucize makura yastığı (Kara buğday yastığı) ömrü yaklaşık 10 yıldır. Karabuğday kabukları yıpranıp parçalanmaz, ancak kullandıkça yüzeyi düzgünleşir.

Petra Kara Buğday Yastığı

Yastıktaki karabuğday kabuklarının yüzeyi düzgünleştikçe aslında yeni yastıktan daha iyi duruma gelir, çünkü yastık boynunuzun şeklini kolaylıkla alır. Yüzeyi düzgünleşen karabuğday kabukları yaklaşık %7 daha az er kaplar, bu nedenle ilk satın aldığınızda bu durumu kompanse etmek için bizim yastıklarımızda olması gerekenden %7 daha fazla karabuğday vardır.

Karabuğday yastığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ya da çok özel fiyatla satın almak için lütfen Burayı tıklayarak fiyat bilgisi ve katalog isteyiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu