Makura yastığı (Kara buğday yastığı), boyun, sırt, baş ağrısı, kas ağrısı, horlama, TMJ sendromu (şakak kemiği) , boyun ve bel subluksasyonu (kayması) , boyun tutulması, uykusuzluk gibi rahatsızlıklara karşı fizyoterapistler tarafından önerilmektedir. Makura yastığı ((Kara buğday yastığı), tüm gün boyunca yaşam tarzınızı değiştirecek şekilde farklılık yaratır.Makura yastığı (Kara buğday yastığı), bir çok açıdan sağlığınıza iyi gelir.

Petra Kara Buğday Yastığı

Yastığın özel şekli, başınızın ve bonunuzun kıvrımlarına uyarak ensenizdeki yükü azaltır. Daha ayrıntılı bilgi için ABD ‘nin en ünlü 30 kadını arasında 3.sıralamada yer alan içerik ortağımız Martha Stewart ‘ın web sitesini http://www.marthastewart.com inceleyebilirsiniz. Ayrıca ünlü oyuncu Jane Seymour ‘un butiğinde http://www.janeseymourhome.com/ baş köşede bulunmaktadır.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu