Perla Sopalı Mop , 150 cm ye kadar uzanan sopası, 360 derece dönen oynar başlığıyla ıslak ve kuru olarak uygulanan cırt cırtlı bez evinizde sağ kolunuz olacaktır. Bezi, sopaya sarma derdiniz yoktur. Kuru olarak tüm yerlerdeki tozları tıpkı elektrik süpürgesi gibi üzerine çeker.İnce yapısı ve oynar başlığıyla gardırop, yatak altları dahil, her yere girer. Nemli olarak kullanıldığında parke, fayans mermer, ve duvar boyaların temizliğinde çok iyi sonuç verir.

Temizlik Mopu

Kirlenen bezi temizlerken, deterjan ve temizlik kimyasalları kullanımına gerek yoktur. 80 dereceye kadar sıcak suyla yıkayabilirsiniz. Microfiber temizlik bezleri temizliğinde sadece saf beyaz sabun kullanılır. Bezi, kabın içine su koyarak yıkamayın, kabın içindeki pisliği de çeker. Sadece akan suyun altında yıkamanız daha iyi sonuç verir.

Perla Sopalı Mop Yer Bezi Setini  kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu