Firmamız, Türkiye çapında hemen hemen tüm illerde, Avrupa’da ise Almanya, Fransa, İsveç, Hollanda,  İsviçre ve Avusturya’da çoğunluğu ev hanımı olmak üzere toplam 4,000 üyesi ile piyasada satılmayan çok özel kremler,mikrofiber temizlik bezleri,doğal konsantre temizlik sıvılarını tüketicilerin hizmetine sunuyor.

 Firmamız Türk sermayeli bir network firmasıdır. Bugüne kadar sadece %100 müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Petra, pazarladığı microfiber ürünler ile Türkiye ‘de güvenilir bir marka olmuştur. Oluşturduğu çok katlı pazarlama sistemi sayesinde ev hanımlarına, çalışan bayanlara, ek gelir ihtiyacı olan bütün herkese kazanç sağlamayı hedeflemektedir.

Bu satış ağının çok özel bir parçası olmak ve sermeye gerektirmeden satış yapmak için Burayı tıklayarak mesaj bırakınız.

Bizler, satış yaparak şu anda ortalama ayda 800-5000 YTL kazanan ev hanımı, öğretmen, özel sektör çalışanıyız.Ağırlıklı olarak deterjansız microfiber temizlik bezleri satışını yapıyoruz.

Ürünlerimiz, İsveç’den  doğrudan ithal edilmektedir. Sürekli genişleyen ve çok sattığımız ürün gamımızın bir kısmı ana sayfada bulunmaktadır.

Bizler çoğumuz ev hanımı olarak hemen hemen hepimizin günleri, arkadaş toplantıları var. Bu günlerde neden siz de bizim gibi microfiber temizlik bezi satarak para kazanmıyorsunuz ? Muhtemelen çevrenizde günlerde ve toplantılarınızda avon, tupperware, oriflame, royal , nikken,amway ürünleri satan arkadaşlarınız vardır.Siz de bize katılın ve bu ek iş olanağı ve evde para kazanma fırsatını kaçırmayın.

Avon, tupperware, oriflame, royal ,nikken,amway gibi firmalar tarzında çalışmamıza rağmen ürünlerimiz her hangi bir yerden satın alamayacağınız ürünlerdir.

 “Network Marketing” (Doğrudan Pazarlama) yöntemimizde, diğer firmalarda olduğu gibi aylık ya da yıllık üyelik ücreti-aidatı vs yoktur.Sadece bir kez üye olup çalışamadığınız aylarda üyeliğin iptali de söz konusu değildir.

Üye olmak çok kolay, ilk önce  bizimle iletişime geçin, size seçiminize bağlı olarak e-mail , telefon ya da MSN Messenger ile bilgi verelim.Dilediğiniz zaman  100 YTL lik başlangıç ürün siparişi ile bize katılarak bizim ile çalışmaya başlayabilirsiniz..