Ürünleri Hangi Fiyattan Alacağım?

Eğer Satış Temsilcimiz iseni ürünleri alış fiyatından alacaksınız. Satış temsilcisi olmayı tercih etmez iseniz ürünleri satış fiyatından alırsınız.

Satış Temsilcisi Olmadan Nasıl Sipariş Veririm ?

Ürünlerimiz, doğrudan bizim tarafımızdan ithal edilmekte ve piyasada ve internet ortamında satılmamaktadır. Bu nedenle sipariş vermek için seçtiğiniz ürünleri  İletişim sayfasına mesaj bırakarak sipariş verebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında size bilgi vereceğiz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım ? Ürünler Nasıl Bana Ulaşır ?

Ürün ödemelerini kredi kartı ya da kapıda ödemeli kargo yöntemi ile yapabilirsiniz. Siparişleriniz 2 iş günü içinde size ulaşmaktadır.

Nasıl Satış Temsilcisi Olurum ?

Satış Temsilcisi olmak için dilediğiniz ürünlerden 120 TL’lik ürün almalısınız. Temsilci Başlangıç Paketi’ miz olmasına rağmen dilerseniz istediğiniz ürünlerden seçim de yapabilirsiniz. 120 TL’lik ürün seçtiğinizde size ;

a)     200 TL’lik ürün

b)     Çanta

c)     Kataloglar, fiyat listeleri

d)     Sistem Kitapçığı  gönderilecektir.

Satış Temsilciliği Ücretli midir  ?

Hayır. Her hangi bir ücreti yoktur. Diğer satış sistemlerinin aksine periyodik olarak ürün alma zorunluluğu da yoktur.Temsilciliğiniz hiç bir zaman iptal olmaz, daima temsilcimiz olarak kalırsınız.Ayrıca yıllık üyelik aidatı vs. gibi her hangi bir ödeme yapmanız gerekmez.

Arkadaşlarımı da Temsilci Yapabilir miyim  ?

Evet. Arkadaşlarınızı da satış ağınıza dahil edip temsilci olduklarında onların da satışlarından her ay prim alırsınız. Kazandığınız primler, sizin banka hesabınıza yatırılmaktadır.

Temsilci Olduktan Sonra Nasıl Sipariş Veririm  ?

Cep telefonunuza gönderilecek olan Kullanıcı Adı ve Parolanızı kullanarak güncel alış ve satış ürün fiyatlarını görebilir, sipariş verebilirsiniz. Ödeme seçenekleri kredi kartı ya da kapıda ödemeli kargo’dur.

Satış Grubumun Satışlarını Nerede Görebilirim ?

Satış grubunuzun ciro bilgilerini sice gönderilen kullanıcı adı ve parolayı kullanarak internet üzerinden görebilirsiniz.

Bazı sorularım var. Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İletişim sayfasına bir mesaj bırakınız. Sizi telefon ile aramamızı istiyorsanız lütfen telefon numaranızı bırakmayı unutmayınız.