Green Farma At Kestanesi Balsamı

Green Farma at kestanesi balzamı kullanımını anlatmadan önce bazı genel bilgiler vererek yazımıza başlayalım. At kestanesi ( Aesculus hippocastanum ) bacak damarı sağlığı için geleneksel bir çare. Tonerleri inceler ve kan damarlarını korur ve zayıf venöz dönüş ile ilgili ayak bileği ödeminde yardımcı olabilir. Vasküler sorunlara ek olarak, çeşitli koşullar için anti-enflamatuar bir ajan olarak Avrupa çapında yaygın olarak kullanılır. Bitki, damarların sertleşmesi, varisler, flebit, bacak ülserleri, hemoroidler ve don hareketi gibi çok çeşitli venöz hastalıklarına yardımcı olarak küçük dozlarda alınır.biorichi at kestanesi balsamı

At kestaneği, gevşek veya şişmiş halde varikoz, hemoroid ya da başka sorunlu olabilen damar duvarlarını tonlamaya yardımcı olan sıkıcı, anti-inflamatuar bir bitkidir. Bitki, kılcal damarların geçirgenliğini arttırarak ve fazla sıvıyı dolaşım sistemine geri emmeye izin vererek sıvı tutma oranını düşürür. Tohumlar, damar duvarlarında normal tonu teşvik ettiği, damarlardan dolaşımı arttırdığı ve kalbe kan dolaşımını artırdığı gösterilen bileşik olan aescin olarak bilinen bir saponinin kaynağıdır.

Vücuttaki venöz sistem, organları da içeren vücudun her yanından oksijenden arındırılmış kanı, kalbin sağ tarafına ve daha sonra da oksijenlenmesi için akciğerlere gönderir. Akciğerlerden oksijenlenmiş kan vücudun tüm dokularına ve organlarına pompalanacak şekilde kalbin sol bölümüne geçer. Venöz sistem büyük ve küçük damarlardan oluşur; büyük damarlar arterlerin yanında uzanma eğilimindedir. Damarlar atardamarlardan daha ince duvarlıdırlar, kan için bir rezervuar görevi görürler ve vücudun kanının yaklaşık% 75’i venöz sistemdedir.

Birçok damarın, yerçekiminin kuvvetine karşı kalbe geri akışını kolaylaştırmak için tek yönlü valfleri bulunur. Bu özellikle bacaklardaki damarlara ve daha az oranda kollarda uygulanabilir. Supaplar, tek yönlü salıncaklı kapılarla aynı şekilde çalışır; kan kalp ye doğru ilerledikçe valfleri açar ve kan dolaşımda damar dolduğunda geri akışını önleyerek valfler kapanır. Bacaklarındaki narin damarlar yaşam tarzıyla hasar görebilir, örneğin kötü diyet, kabızlığa neden olabilir. Green Farma  at kestanesi balsamı size bu durumda yardımcı olabilir.

Bacaklardaki damardaki valfler, küçük sert kuru tabureleri taşımak için gereken yüksek basınçlarla gerilebilir ve zarar görebilir. Valfler yakında kanı tutamıyor. Valfler iyi çalışır durumda değilse, günün her saatinde alt damarlarda dört ayak kan basıncı bulunur. Bu inanılmaz baskının bir sonucu variköz venlerdir, bu da kişinin bacaklarından görünüşünü çok fazla azaltan, sıklıkla ağrıya ve bazen de ülsere neden olan aşırı yorgun mavi solucanlardır.

Sebebi nedeni ile varikoz damarlarına benzer şekilde, hemoroidler yerdir. İnsanlar, soğuk tuvalet koltuklarında oturmalarından veya bebek sahibi olmalarından dolayı kendilerine ait olduklarını söylemiş olabilirler. Hemoroid duruma gelen damarlar, rektum ve anüs adı verilen bağırsak yolunun son kısımlarında bulunurlar. Bağırsağın bu ucundaki bu damarlar, dışkının ve gazın bağırsaktan sızmasını önlemek için kan dolu minderler vasıtasıyla orada sıkı bir sızdırmazlık sağlamanın önemli bir işlevini yerine getirir.

Rektumdaki hemoroit damarlar bacaklardaki damarlara benzer bir kadere maruz kalırlar. Her damar normal kapasitelerinin ötesinde doldurulur, şişirilmiş balonlar gibi uzatılır, kalıcı olarak genişler ve rektumdan asılır. Kanamaların ve kaşıntıların daha da zahmetli semptomları ile kalıcı ve ağrılı çıkıntı haline gelirler. Her yaştaki herkes hemoroidlerden etkilenebilir. Nüfusun yaklaşık% 50’si hayatlarında bir süre yaşıyor olmakla birlikte çok yaygındır, ancak genellikle yaşlılarda ve gebelikte daha sık görülür. Diyet, hemoroid oluşumunda ve önlenmesinde önemli bir role sahiptir. Yüksek lifli bir diyetle sürekli yemek yiyen insanlar, kabızlık alma ihtimalleri az olduğu için hemoroit almakta daha az olasıdır.

Herbalists olarak artan taze meyve, sebze, içme suyu ve egzersiz ile çok iyi yönetilebilir damar sorunları olan birçok kişi görüyoruz. At kestanesi her zaman reçetelerinde bir yere dahildir.

Üye olup Green Farma at kestanesi indirimlerindenden faydalanmak için hemen Burayı tıklayınız.

satin-al

Kaynak : https://www.permaculture.co.uk/articles/benefits-horse-chestnut

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Green Farma üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Özet
Green Farma At kestanesi Balsamı Neye İyi Gelir ?
Makale Adı
Green Farma At kestanesi Balsamı Neye İyi Gelir ?
Tanım
Green FarmaAt kestanesi ( Aesculus hippocastanum ) bacak damarı sağlığı için geleneksel bir çare. Tonerleri inceler ve kan damarlarını korur ve zayıf venöz dönüş ile ilgili ayak bileği ödeminde yardımcı olabilir. Vasküler sorunlara ek olarak, çeşitli koşullar için anti-enflamatuar bir ajan olarak Avrupa çapında yaygın olarak kullanılır.
Konuk Yazar
Marka
petra