Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim.

Hemen Başlayın !

Çay ağacı merheminde artık eşsiz bir karışım kullanılıyor : süt yağı, çay ağacının uçucu yağı ile karıştırılıyor. Çay ağacı ile karıştırılan süt yağının  bitkisel aromatik kokusu vardır ve  bütün cilt tiplerinin bakımına ve korunmasına uygundur.

cayagaci-merhemi-s

 Çay Ağacı MerhemiÇay ağacı yağı, antiseptik etkisiyle mikroorganizmaların gelişmesini ve  mikroorganizmalar sayesinde görülen iltihapları önlüyor. Ciltte görülen iltihaplar, hatta alerji tipindekiler bile, Çay Ağacı Yağlı Süt Merhemi’nin uygulanmasına olumlu tepki verirler. Artık antibiyotik içerikli merhemler yerine, doğal uçucu yağ içeren bu etkili merhem kullanılıyor.

Çay Ağacı Yağlı Süt Merhemi,uçuk görülen yerlerde hissedilen ağrıları hafifletir, aynı zamanda bu rahatsız edici kabarcıkların  ortaya çıkmasını önlüyor.

Biorichi Çay Ağacı Merhemi başta olmak üzere  Mikrofiber temizlik bezleri, sağlık ve güzellik kremlerimizi indirimli fiyattan alıp siz de evinizden satış yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi aramak ya da mesaj bırakmak…

 

Çay Ağacı Merhemi  ‘ni kapıda ödeme yöntemi ile  hemen satın almak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim.

Hemen Başlayın !

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu