Green Farma Çörek Otu Yağı 1000 mg 60 Yumuşak Kapsül

Green Farma Çörek Otu Yağı bağışıklık sistemini desteklemenin benzersiz bir şeklidir. Antioksidanlar, faydalı asitleri ve b-vitaminleri içerir.

Description

Çörek Otu Yağının vücuda yarar sağladığı pek çok yoldan, bilimsel literatürde yer alan altısı, kanseri, diyabet, obezite, saç dökülmesini, cilt bozukluklarını ve MRSA gibi enfeksiyonları önleme becerisini ortaya koyuyor.

1. Kanser
Hırvat bilim adamları, farelerde timokinon ve timohidrokuinonun antitümör aktivitesini değerlendirdiler ve Çörek Otu Yağı içerisindeki iki fitokimyasal maddenin tümör hücrelerinde yüzde 52’lik bir düşüşe neden olabileceğini keşfettiler.

Her iki kimyasaldan da zengin olan siyah tohum, çeşitli mekanizmalar yoluyla kanseri önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olabilmesi açısından benzersizdir.

green frama çörek otu yağı

Anti-çoğalma
Apoptoz indüksiyonu
Hücre döngüsü tutuklaması
Reaktif oksijen türleri üretimi
Anti-metastaz
Anti-anjiyogenez

Bir çalışmaya göre,

Timokinonun anti-tümör etkileri ayrıca, tümör ksenograft farelerinin kolon, prostat, pankreatik ve akciğer kanseri modellerinde araştırılmıştır. Timokinon ve konvansiyonel kemoterapötik ilaçların kombinasyonu, daha fazla terapötik etki yaratabilir ve bunun yanında, toksikliği azaltabilir.

2. Karaciğer Sağlığı
Karaciğer, vücudun en önemli organlarından biridir. Neredeyse her toksin karaciğer yoluyla işlenir ve karaciğerdeki safra, yağları sindirmek ve zihin ve bedeninizi mutlu ve sağlıklı tutmak için anahtardır.

İlacın yan etkileri, alkol tüketimi veya hastalığı nedeniyle zayıf karaciğer fonksiyonlarıyla mücadele edenler için , Çörek Otu Yağı iyileşme sürecini büyük ölçüde hızlandırabilir. Yakın tarihli bir araştırmada, bilim adamları Çörek Otu Yağının karaciğer fonksiyonlarına fayda sağladığını ve hasar ve hastalığın önlenmesine yardımcı olduğunu keşfetti.

3. Diyabet

Endocrinology and Metabolism Dergisi tarafından yayınlanan yeni bir makalede , Hindistan Tıbbi Araştırmalar Kurumu’ndan araştırmacılar, Çörek Otu Yağının “pankreatik beta hücrelerin kademeli olarak kısmen yenilenmesine neden olduğunu, serum insülin konsantrasyonlarını düşürdüğünü ve serum glikoz düzeyini düşürdüğünü vurguladı. Bu aslında oldukça derin, çünkü Çörek otu sativa, dünyadaki, tip 1 ve tip 2 diyabetleri önlemeye yardımcı olmak için önerilen birkaç maddeden biri .

Gerçekten, araştırmaya göre,Çörek Otu Yağı “glukoz toleransını metformin kadar etkili bir şekilde geliştirir; fakat önemli toksik etkilere sahip değildir ve çok düşük toksisiteye sahiptir ” Bu, BÜYÜK, çünkü en sık reçetelenen tip 2 diyabet ilaçlarından biri olan metformin, aşağıdakileri de içeren geniş bir yan etki yaratabilir:

Şişkinlik
Kabızlık / ishal
Cildin yıkanması
Gaz / hazımsızlık

Mide ekşimesi
Baş ağrısı
Tırnak değişiklikleri
Ağızda metalik tat
Kas ağrısı

Karın ağrısı

4. Kilo Verme
Diyabet ve Metabolik Bozuklukları Dergisi sistematik anti-obezite özelliklere sahip ve çörek otu yağı dünyanın en etkili doğal ilaçlar arasında olduğunu keşfetti bitkiler için literatürü gözden geçiren bir çalışma yayınladı.

Geleneksel olarak obezite tedavisine inanmayan Nigella sativa, insanlara şeker hastalığına yardımcı olduğu şekilde kilo vermelerine yardımcı olduğu bilinen muhteşem bir anti-inflamatuar ajan. Özellikle, bu kilo artışını tetikleyerek, siyah tohum yağı, milyonlarca kişiye fazla kilo vermesine yardımcı olmuştur:

iştah

Bağırsakta oluşan glikoz emilim
Karaciğer glikoneogenezi
Kan şekeri seviyeleri
Kolesterol
Trigliserid

5. Saç
Muhtemelen en özgün Çörek Otu Yağı faydalarından biri saç dökülmesi geri yüklemeye yardımcı olmak için esrarengiz yeteneğidir . Kimse neden olduğunu anlamıyor, ancak güçlü antioksidan ve antimikrobiyal özellikleriyle ilgisi olduğunu tahmin etmek zor değil. Saç foliküllerini güçlendirerek, Çörek Otu Yağının güçlendirilmis saç köklerinin gelismesine nasil yardımcı oldugunu görmek için çok iyi bir neden var.

6. Cilt
Retina, koroid ve epidermisden üretilen melanin, deriyi hasardan koruyan pigmentlerdir. Muhtemelen en çok aileyiz, gözümüzü vererek ve kendi renklerini ciltlenmekle yükümlü olan ana kimyasaldır. Melanogeneziyi (melanin üretimini) teşvik etmek ve inhibe etmek için bilinen ciltteki Çörek Otu Yağı faydaları ve diğer hücreler derinden iyileşir.

Örneğin, İranlı araştırmacılar tarafından yürütülen bir araştırmada Çörek otu , yaşam kalitesini iyileştirmede ve el egzamasının şiddetini azaltmada cilt kremi Betamethasone kadar etkili bulundu . Çörek Otu Yağı neredeyse hiç yan etkisi olmadığını düsündüğünüzde, Çukurova’nın sağladığı faydalar, aslında tıbbi müdahaleyi aşmaktadır!

7. Enfeksiyonlar (MRSA)
Çörek Otu Yağının öldürebileceği süper bakerilerden Metisiline Dirençli Staphylococcus Aureus (MRSA) en önemlilerinden biridir. MRSA , dünyadaki hastaneleri ve huzurevlerini sarsmakta, çünkü sıradan staf enfeksiyonları jenerik antibiyotiklere direnç kazanmaktadır. Yaşlı nüfusu özellikle risk altındadır çünkü genellikle ameliyatlar, intravenöz hortumlar ve yapay eklemler gibi invaziv prosedürlerle ilişkilendirilir. Öncelikle güçsüz bağışıklık nedeniyle, yaşlı nüfusun artması MRSA’yı küresel bir halk sağlığı riski haline getirmiştir.

Neyse ki, en güçlü Çörek Otu Yağının faydalarından biri yardımcı olabilir. Pakistanlı bilim adamları, MRSA’dan birkaç suş alarak her birinin N. Sativa’ya duyarlı olduğunu keşfettiler; bu, Çörek Otu Yağının, MRSA’nın yavaşlamasına ya da MRSA’nın kontrolünden çıkmasına engel olabileceğini kanıtladı.

Kaynak : https://draxe.com/black-seed-oil-benefits/

İlaç Değildir ! Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri ve ürünler Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Green Farma üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !

Brand

Green Farma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Green Farma Çörek Otu Yağı 1000 mg 60 Yumuşak Kapsül”

Your email address will not be published.

WhatsApp Bilgi Hattı