Çevrenizde günlerde ve toplantılarınızda avon, tupperware, oriflame, royal , nikken,amway ürünleri satan arkadaşlarınız vardır.Siz de bize katılın ve bu ek iş olanağı ve evde para kazanma fırsatını kaçırmayın.Böylelikle yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar kuracağınızı unutmayın.

Çalışma tarzımız avon, tupperware, oriflame, royal , nikken,amway gibi doğrudan satış organizasyonlarına çok benzemektedir. Bizim sağladığımız ek iş fırsatı, Türkiye’nin çoğu il ve ilçesinde yaşayan özellikle ev hanımı üyelerimize para kazanma olanağı sunmaktadır.

Avon, tupperware, oriflame, royal ,nikken,amway gibi firmalar tarzında çalışmamıza rağmen ürünlerimiz her hangi bir yerden satın alamayacağınız ürünlerdir.

Ama şunu da unutmayın, sadece kendi satışınızdan para kazanmıyorsunuz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı da size bağlı distribütör yaparak onların da kazanmasını sağlıyor, aynı zamanda onların satışlarından da siz prim alarak ilave para kazanma fırsatını yakalıyorsunuz.

Hemen ücretsiz üye olmak için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu