Doğal Makyaj Temizleme Sütü,  makyaj kalıntısı bırakmayacak şekilde cildi temizlerken cildi besliyor ve canlandırıyor. %95 oranında doğal bileşenleri ile yüz ve göz makyajını cilde zarar vermeden,  hassas ve etkili bir şekilde arındıran ürün, göz çevresinde de kullanılabiliyor. Tüm cilt çeşitlerine uygun olan ve dermatolojik olarak test edilen  Doğal Makyaj Temizleme Sütü, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kirpikleri de besliyor.

Biorichi Makyaj Temizleme Sütü

Cildin doğal yapısına uygun olan ve doğal nemi koruyan Doğal Makyaj Temizleme Sütü’nün içeriğinde arnika, biberiye, at kestanesi ve olus yağı bulunuyor. Arnika cildi rahatlatıp yatıştırır ve yumuşatır.

Biberiye, antiseptik özelliğiyle akneleri engellemeye yardımcı olurken, cilde esneklik ve sıkılık kazandırarak cildi hem temizliyor hem de yumuşatıyor. At kestanesi pürüzsüz ve  lekesiz  bir cilt sağlarken, cildin doğal  yapısı ile benzerlik gösteren ve en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilen olus yağı, yoğun bakım yaparak nemlendirici etki gösteriyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için aşağıdaki  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu