Premier At Kestanesi Bileşikleri

At kestanesi kremi faydaları konusunda bacaklarda damar bütünlüğünü desteklemek için özellikle yaygın olarak Avrupa’da kullanılan botanik yararları ABD’de de ağızdan ağıza yayılıyor. At kestanesi kremi, modern farmakolojik araştırmaların ışığında geliştirildi.

konuk yazar

Yüzyıllarca Kullanılan At kestanesi Kremi

Botanik özellikleri ilk defa 1565 yılında İtalyan botanikçi tıbbi Mathiole tarafından tarif edilmiş ve at kestanesi 18. yüzyılda Avrupa’da kullanılmıştır. 1896 yılında, bir Fransız araştırmacı, Artault de Vevey, kan damarlarının sağlığı için at kestanesi yararları bildirdi.

Klinik Çalışmalar At Kestanesi Kremi Faydalarını Ortaya Koyuyor

Bugün yapılan sayısız araştırmalar, at kestanesi kremi nin dolaşım sistemi bozukluklarını düzeltme özelliği Avrupa’da satılan ilk 10 bitkisel ürün arasına soktu. At kestanesi kremi faydaları, içinde bulunan bazı özlerin yanında aescin olarak bilinen bir grup saponin den kaynaklanmaktadır.

At kestanesi kremi ayrıca antioksidan aktivite için tanınmış proantosiyanidinler olarak bilinen flavonoid alt sınıfı da dahil olmak üzere bioflavonoids in değerli bir kaynağıdır.

Yapılan araştırmalar at kestanesi kremi nin kılcal damarları (arterler ve venler bağlayan kan damarları) normal kan akımı güçlendirmek ve hücre zarları ile sıvıların normal alışverişi desteklediğini, dolayısı ile varis görüntüsünü önemli ölçüde yok ettiğini göstermiştir.

Dr.Semiha Çağan

At kestanesi kremi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve sipariş için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu