Perla microfiber temizlik bezlerimiz bakteri, kir ve yağı yok etmekte çok etkili idi. Artık antimikrobiyel gümüş nanoteknoloji microfiber temizlik bezleri ile bakterileri yok edebiliyoruz.

Nano teknoloji yardımı ile gümüş parçacıkları çok küçük boyuta indirgenebilmekte, ve sentetik mikrofiber temizlik bezi ne entegre edilebilmektedir. Gümüş parçacıkları, polimer ile kopmaz bir bağ oluşturmakta ve temizlik bezinin bir parçası olmaktadır. Bu kalıcı bir prosestir, zaman ile yok olmaz. Dolayısı ile nanoteknoloji gümüş microfiber perla temizlik bezleri, piyasada bulabileceğiniz diğer microfiber bezlerden çok farklıdır.

temizlik bezi

Gümüş nanoteknoloji microfiber temizlik bezleri, temizlik yaptığınız yüzeylerden bakterileri toplar ve öldürür. Yüzeyden yüzeye ya da yüzeyden vücuda ya da giysilere bakteri bulaşması olası değildir. Bakteriler doğal olarak berteraf edilir.

Ürünlerimiz , US Food and Drug Administration (FDA) ve US Environmental Protection Agency (EPA) standardlarında üretilmektedir.Gümüş nanoteknoloji microfiber temizlik bezleri nin temizliğinde hipo, yumuşatıcı gibi kimyasal maddeler kullanmayınız.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi 2 dakikada on-line sipariş vermek için  aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Satın Al

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu